DjiDrone Markaları

Dji Mini 4 Pro Ne Kadar ve Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek

Merakla beklenen Dji Mini 4 Pro’nun Avrupa fiyatlandırmasıyla ilgili yeni ayrıntılar gelmeye başladı. Çıkış tarihi ve fiyatları her ne kadar hala belirsiz olsada,bunlarla ilgili sosyal medyadan haberler gelmeye devam ediyor..

Dji firmasına yakın kişilerden edinilen bilgilere göre, yakında piyasaya sürülecek DJI drone’nun fiyat konusunda akıllardaki soru işaretleri giderilmiş oldu. Avrupaya sürülecek Dji Mini 4 Pro ortalama olarak aşağıda belirtilen fiyatlardan satılması öngörüldüğü tahmin edilmekte:

  • DJI Mini 4 Pro: 799€
  • DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2 ile): 999 €
  • DJI Mini 4 Pro Fly More Kombinasyonu (DJI RC 2 ile): 1.129 €

Rekabet gücüyle tanınan ABD pazarının genellikle Avrupalı ​​emsallerine göre biraz daha düşük fiyatlara sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Dolayısıyla ABD’deki potansiyel alıcılar, euro yerine ABD doları cinsinden de olsa benzer fiyat noktalarını tahmin edebilirler.

Üstelik daha geçen hafta DJI Mini 4 Pro nun FCC verileri piyasaya sızdırıldı ve bu da yakında piyasaya sürüleceğini söylememize yardımcı oldu.

Çıkış tarihi yaklaşırken, size DJI Mini 4 Pro ile ilgili en son gelişmeleri sunmaya çalışıyoruz. Bu arada ilgilenenler ülkemizde özellikle DJI Mini 3 ve Mini 3 pro almak isteyenlere cazip indirimlerin oldugunu söyleyebiliriz. Perakendecilerin Mini 4 Pro’nun piyasaya sürülmesinden önce stokları boşaltmak için fiyatları düşürdüğünü yakın zamanda gördüğümüzü söyleyebiliriz.

Ülkemizde Ne Kadar Olması Bekleniyor

Tüm bu bilgileri baz aldıgımızda Mini 4 pronun Türkiye’de satış fiyatlarını aşagıdaki gibi beklediğimizi belirtebiliriz:

  • DJI Mini 4 Pro: 35.000
  • DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2 ile): 40.000
  • DJI Mini 4 Pro Fly More Kombinasyonu (DJI RC 2 ile): 50.000

Peki siz bu fiyatlar için ne düşünüyorsunuz.

Tamer SAVAS

Tamer Savas, lisansını elektrik elektronik mühendisliği ve havacılık elektrik elektronik mühendisliğinden aldı. Lisansüstü çalışmalarını İHA'lar üzerine tamamladı. İHA'ların sivil hava sahasına entegrasyonu konularında çalışmalarına devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu