DjiDrone MarkalarıTamer SAVAŞYarış DroneYazarlar

Dji FPV Drone Raflarda

İnternette yayınlanan yeni bir görsel ile DJI’nin FPV dronelarının market raflarında olduğunu gösteriyor. Şimdi 2 Mart’ta piyasaya sürüleceği bildirilen FPV uçağı mağaza raflarında görüldü. Son sızıntı bize Twitter üzerinden geliyor.

Bakalım neler oluyor.

DJI FPV Combo

Kutuda öyle yazıyor. Daha önceki sızıntılarda gördüğümüz kutu. Ama bu sefer, kutu bir mağaza rafında. Stokta var.

Yer?

Hiçbir fikrimiz yok. Ancak bu şey şimdi raflarda, Mini 2’nin hemen altında ve Tello’nun hemen yanında, bundan sonra ne olacağı açık: Birisi onu satın alacak. Ve bir kez yaptıklarında, başka bir kutudan çıkarma videosu olacak… ve hatta çıkış tarihinden önce bazı uçuş videoları olacak.

Bunu daha önce Mini 2 ile görmüştük. Birkaç kişi bunu ABD’deki Best Buy’dan satın almayı başardı. DJI, kutudan çıkarma videoları üretirken, yeni ürünün yazılımını resmi çıkış tarihine kadar kilit altında tuttu. Bu da birlikte neler olduğunu gibi görünen DJI dijital FPV gözlük, V2 .

Gölgelik ve fotoğraflar

Kuşkusuz bu, diğer dronlar arasında popüler olduğu kanıtlanmış görünümlerle aynı şekilde (ve muhtemelen ek olarak) popüler bir satış sonrası ürün olacak.

Tamer SAVAS

Tamer Savas, lisansını elektrik elektronik mühendisliği ve havacılık elektrik elektronik mühendisliğinden aldı. Lisansüstü çalışmalarını İHA'lar üzerine tamamladı. İHA'ların sivil hava sahasına entegrasyonu konularında çalışmalarına devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu