DjiGündemTamer SAVAŞYazarlar

DJI Air 2S İnceleme

DJI Air 2S’nin yüksek çözünürlüklü fotoğrafları çevrimiçi olarak piyasaya sunuldu. Çoğunuz hiç şüphesiz yakında piyasaya sürülecek DJI Mavic Air 2’nin halefi olan DJI Air 2S’nin sızdırılmış fotoğraflarını gen net şekilde görmüş olacaksınız.

Diğer Dji Mavic serilerine nazaran burada özellikl üst sensörlerin çok farklı oldugunu görüyoruz. yeni bir tasarım yeni bir görünüm.

Bu fotoğrafta ise, hem fotoğraf hem de videoda düşük ışık performansını iyileştirmek için 1 inç sensörlü çok daha büyük kamerayı göstermektedir. Ancak üzerinde hasselblad yazmadığını görüyoruz.

DJI Air 2S’nin genel şeklinin, DJI Mavic Air 2 ile neredeyse tamamen aynı olmasını bekliyoruz.

Aşağıdaki üç fotoğraf, DJI Air 2’lerin satışa sunulacağı çeşitli paketleri göstermektedir. En üstteki fotoğraf drone ve aksesuarları göstermektedir. Alttaki iki fotoğraf, DJI Air 2S Fly More Combo içeriğini gösteriyor.

Tamer SAVAS

Tamer Savas, lisansını elektrik elektronik mühendisliği ve havacılık elektrik elektronik mühendisliğinden aldı. Lisansüstü çalışmalarını İHA'lar üzerine tamamladı. İHA'ların sivil hava sahasına entegrasyonu konularında çalışmalarına devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu