DjiDrone MarkalarıYarış Drone
Trend

DJI FPV Drone Bataryası

Bugün yeni sızdırılan fotoğraflar ile Dji FPV Drone bataryası ayrıntılı olarak gösteriyor. Bilgi, Twitter’da Çin sosyal medyasında paylaşıldı. Gelin daha yakından bakalım ve bu fotoğraflardan ve bir videodan neler öğrenebileceğimize bir bakalım.

Dji FPV Drone bataryası arkasındaki etiket ve bize bunun bir DJI Lityum İyon Polimer Şarj Edilebilir Pil, model numarası BWX170-2000-22.2, maksimum şarj voltajı 25,2V, nominal voltaj 22,2V , 2000 mAh, 44.4Wh nominal kapasite oldugunu gösteriyor. Pil Çin’de üretilmiş ve bir açma / kapama düğmesine ve DJI bataryalarında görmeye alışkın olduğumuz gibi dört gösterge ışığına sahip. Diğer DJI drone’larında görmeye alıştığımız gibi bunun ‘akıllı bir pil’ olduğunu varsayıyoruz.

DJI FPV Drone bataryasına daha yakından baktığımızda, bataryayı fpv drone’ya bağlamak için DJI logolu yeni bir bağlantı sistemi de görebiliriz. Lastik kanadın altında bir şarj konektörü var gibi görünüyor.

DJI, DJI FPV Drone’u ne zaman piyasaya sürecek?

DJI’nin FPV Drone’u pazara sunduğunu ne zaman göreceğimizi düşünüyoruz? Bu güzel bir soru. Bazı insanların test ve gözden geçirme amacıyla zaten dronun ellerinde olduğunu duyduk, bu da yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Tipik olarak, haber kaynakları DJI’dan iki veya üç hafta önceden bildirim alır ve dünyanın en büyük drone üreticisinden resmi bir şey duymadık. Çin’in yıllık kutlamalar nedeniyle kapanmasından hemen önce yeni bir ürün piyasaya sürmeleri pek olası görünmüyor. Bu nedenle, DJI’nin yeni Drone’u Mart ayı başlarında piyasaya sürmesini bekliyoruz.

DJI FPV drone bataryasını ayrıntılı olarak gösteren bu sızdırılmış fotoğraflar ve videolar hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Tamer SAVAS

Tamer Savas, lisansını elektrik elektronik mühendisliği ve havacılık elektrik elektronik mühendisliğinden aldı. Lisansüstü çalışmalarını İHA'lar üzerine tamamladı. İHA'ların sivil hava sahasına entegrasyonu konularında çalışmalarına devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu